Technické údaje vozidla
Alpina B4 Coupe (facelift 2017)
Porovnejte všech 4 motorových verzí modelu Alpina B4 B4 Coupe (facelift 2017) a poté otevřete technická data pro konkrétní hnací ústrojí a rok výroby.
Protokol o historii vozidla
Kupujete Alpina B4 Coupe (facelift 2017) z druhé ruky? Ověřte si historii konkrétního vozu
Zpráva podle VIN může před koupí pomoci ověřit přesný motor, výbavu, záznamy o najetých kilometrech a hlášená poškození.
Fotografie vozidel
1 z 6
Zvětšit Zvolte hnací ústrojí
Verze motoru
Vyberte řádek pro aktualizaci klíčových údajů a podrobných technických specifikací níže.
4 verzí · 4 Benzín
| Motor | Palivo | Výkon | Výroba |
|---|---|---|---|
| S 3.0 (440 KM) Allrad Switch-Tronic Vybráno | Benzín | 440 KM | 2017–2019 |
| S 3.0 (440 KM) Switch-Tronic Vybráno | Benzín | 440 KM | 2017–2019 |
| S Edition 99 3.0 (452 KM) Switch-Tronic Vybráno | Benzín | 452 KM | 2018–2019 |
| S Edition 99 3.0 (452 KM) AWD Switch-Tronic Vybráno | Benzín | 452 KM | 2018–2019 |
Žádná odpovídající verze motoru
Zkuste číslo modelu, výkon nebo vymažte filtr paliva.
Zvolená verze motoru
S 3.0 (440 KM) Allrad Switch-Tronic
Benzín · 2017–2019
- Výkon motoru
- 440 KM
- Točivý moment
- 660 Nm
- Objem motoru
- 2 979 cm³
- Typ paliva
- Benzín
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 3,9 s
- Maximální rychlost
- 303 km/h
Na této stránce
Základní informace o verzi
Alpina B4 B4 Coupe (facelift 2017)- Značka
- Alpina
- Model
- B4
- Generace
- B4 Coupe (facelift 2017)
- Motor
- S 3.0 (440 KM) Allrad Switch-Tronic
- Typ motoru
- Zážehový motor
- Počet dveří
- 2
- Začátek výroby
- 2017
- Konec výroby
- 2019
- Typ karosérie
- Coupé
- Počet míst
- 4
- Typ paliva
- Benzín
Výkon
- Maximální rychlost
- 303 km/h
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 3.9 s
- Spotřeba paliva – městský cyklus
- 11.5 l/100 km
- Spotřeba paliva – mimo městský cyklus
- 6.5 l/100 km
- Spotřeba paliva – kombinovaný cyklus
- 8.3 l/100 km
- Emisní standard
- Euro 6
- Emise CO2
- 190 g/km
Motor
- Umístění motoru
- Vepředu, Podél
- Objem motoru
- 2979 cm³
- Palivový systém
- Přímý vstřik
- Typ motoru
- BiTurbo, Intercooler
- Konfigurace motoru
- Řadový
- Počet válců
- 6
- Průměr válců
- 84 mm
- Zdvih pístu
- 89.6 mm
- Kompresní poměr
- 10.2
- Počet ventilů válce
- 4
- Výkon
- 440 KM @ 5500-6250 obr./min
- Točivý moment
- 660 Nm @ 3000-4500 obr./min
Objem a hmotnost
- Objem nádrže
- 60 l
- Minimální objem kufru
- 445 l
- Hmotnost vozidla
- 1755 kg
- Maximální hmotnost
- 2200 kg
- Maximální hmotnost přívěsu s brzdami při startu do svahu s gradientem 12%
- 1800 kg
- Maximální hmotnost přívěsu bez brzd
- 750 kg
Rozměry vozidla
- Délka
- 4640 mm
- Šířka
- 1825 mm
- Výška
- 1373 mm
- Rozvor
- 2810 mm
- Rozchod kol vpředu
- 1551 mm
- Rozchod kol vzadu
- 1576 mm
Pohon, Brzdy a zavěšení
- Pohon
- Pohon na všechna kola (4x4)
- Počet převodů
- 8
- Typ automatické převodovky
- Switch-Tronic
- Přední brzdy
- Ventilované kotoučové
- Zadní brzdy
- Ventilované kotoučové
- Systém řízení
- Ozubená převodovka
- Posilovač řízení
- Elektrické posilování
- Velikost pneumatik
- 245/30 ZR20; 265/30 ZR20
- Velikost disků
- 8J x 20; 9J x 20
- ABS
- ano
Zvolená verze motoru
S 3.0 (440 KM) Switch-Tronic
Benzín · 2017–2019
- Výkon motoru
- 440 KM
- Točivý moment
- 660 Nm
- Objem motoru
- 2 979 cm³
- Typ paliva
- Benzín
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 4,2 s
- Maximální rychlost
- 306 km/h
Na této stránce
HISTORIE VOZIDLA
Kupujete auto? Zkontrolujte jeho historii před rozhodnutím!
Zkontrolujte historii vozidlaZákladní informace o verzi
Alpina B4 B4 Coupe (facelift 2017)- Značka
- Alpina
- Model
- B4
- Generace
- B4 Coupe (facelift 2017)
- Motor
- S 3.0 (440 KM) Switch-Tronic
- Typ motoru
- Zážehový motor
- Počet dveří
- 2
- Začátek výroby
- 2017
- Konec výroby
- 2019
- Typ karosérie
- Coupé
- Počet míst
- 4
- Typ paliva
- Benzín
Výkon
- Maximální rychlost
- 306 km/h
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 4.2 s
- Spotřeba paliva – městský cyklus
- 10.9 l/100 km
- Spotřeba paliva – mimo městský cyklus
- 6.2 l/100 km
- Spotřeba paliva – kombinovaný cyklus
- 7.9 l/100 km
- Emisní standard
- Euro 6
- Emise CO2
- 180 g/km
Motor
- Umístění motoru
- Vepředu, Podél
- Objem motoru
- 2979 cm³
- Palivový systém
- Přímý vstřik
- Typ motoru
- BiTurbo, Intercooler
- Konfigurace motoru
- Řadový
- Počet válců
- 6
- Průměr válců
- 84 mm
- Zdvih pístu
- 89.6 mm
- Kompresní poměr
- 10.2
- Počet ventilů válce
- 4
- Výkon
- 440 KM @ 5500-6250 obr./min
- Točivý moment
- 660 Nm @ 3000-4500 obr./min
Objem a hmotnost
- Objem nádrže
- 60 l
- Minimální objem kufru
- 445 l
- Hmotnost vozidla
- 1690 kg
- Maximální hmotnost
- 2135 kg
- Maximální hmotnost přívěsu s brzdami při startu do svahu s gradientem 12%
- 1700 kg
- Maximální hmotnost přívěsu bez brzd
- 750 kg
Rozměry vozidla
- Délka
- 4640 mm
- Šířka
- 1825 mm
- Výška
- 1373 mm
- Rozvor
- 2810 mm
- Rozchod kol vpředu
- 1552 mm
- Rozchod kol vzadu
- 1576 mm
Pohon, Brzdy a zavěšení
- Pohon
- Pohon na zadní kola
- Počet převodů
- 8
- Typ automatické převodovky
- Switch-Tronic
- Přední brzdy
- Ventilované kotoučové
- Zadní brzdy
- Ventilované kotoučové
- Systém řízení
- Ozubená převodovka
- Posilovač řízení
- Elektrické posilování
- Velikost pneumatik
- 245/30 ZR20; 265/30 ZR20
- Velikost disků
- 8J x 20; 9J x 20
- ABS
- ano
Zvolená verze motoru
S Edition 99 3.0 (452 KM) Switch-Tronic
Benzín · 2018–2019
- Výkon motoru
- 452 KM
- Točivý moment
- 680 Nm
- Objem motoru
- 2 979 cm³
- Typ paliva
- Benzín
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 4,2 s
- Maximální rychlost
- 306 km/h
Na této stránce
HISTORIE VOZIDLA
Kupujete auto? Zkontrolujte jeho historii před rozhodnutím!
Zkontrolujte historii vozidlaZákladní informace o verzi
Alpina B4 B4 Coupe (facelift 2017)- Značka
- Alpina
- Model
- B4
- Generace
- B4 Coupe (facelift 2017)
- Motor
- S Edition 99 3.0 (452 KM) Switch-Tronic
- Typ motoru
- Zážehový motor
- Počet dveří
- 2
- Začátek výroby
- 2018
- Konec výroby
- 2019
- Typ karosérie
- Coupé
- Počet míst
- 4
- Typ paliva
- Benzín
Výkon
- Maximální rychlost
- 306 km/h
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 4.2 s
- Spotřeba paliva – městský cyklus
- 12.1 l/100 km
- Spotřeba paliva – mimo městský cyklus
- 7.3 l/100 km
- Spotřeba paliva – kombinovaný cyklus
- 9.1 l/100 km
- Emisní standard
- Euro 6 d-TEMP
- Emise CO2
- 207 g/km
Motor
- Umístění motoru
- Vepředu, Podél
- Objem motoru
- 2979 cm³
- Palivový systém
- Přímý vstřik
- Typ motoru
- BiTurbo, Intercooler
- Konfigurace motoru
- Řadový
- Počet válců
- 6
- Průměr válců
- 84 mm
- Zdvih pístu
- 89.6 mm
- Kompresní poměr
- 10.2
- Počet ventilů válce
- 4
- Výkon
- 452 KM @ 5500-6250 obr./min
- Točivý moment
- 680 Nm @ 3000-4500 obr./min
Objem a hmotnost
- Objem nádrže
- 60 l
- Minimální objem kufru
- 445 l
- Hmotnost vozidla
- 1615 kg
- Maximální hmotnost
- 2135 kg
- Maximální hmotnost přívěsu s brzdami při startu do svahu s gradientem 12%
- 1700 kg
- Maximální hmotnost přívěsu bez brzd
- 750 kg
Rozměry vozidla
- Délka
- 4640 mm
- Šířka
- 1825 mm
- Výška
- 1373 mm
- Rozvor
- 2810 mm
- Rozchod kol vpředu
- 1552 mm
- Rozchod kol vzadu
- 1576 mm
Pohon, Brzdy a zavěšení
- Pohon
- Pohon na zadní kola
- Počet převodů
- 8
- Typ automatické převodovky
- Switch-Tronic
- Přední brzdy
- Ventilované kotoučové
- Zadní brzdy
- Ventilované kotoučové
- Systém řízení
- Ozubená převodovka
- Posilovač řízení
- Elektrické posilování
- Velikost pneumatik
- 245/30 ZR20; 265/30 ZR20
- Velikost disků
- 8J x 20; 9J x 20
- ABS
- ano
Zvolená verze motoru
S Edition 99 3.0 (452 KM) AWD Switch-Tronic
Benzín · 2018–2019
- Výkon motoru
- 452 KM
- Točivý moment
- 680 Nm
- Objem motoru
- 2 979 cm³
- Typ paliva
- Benzín
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 3,9 s
- Maximální rychlost
- 303 km/h
Na této stránce
HISTORIE VOZIDLA
Kupujete auto? Zkontrolujte jeho historii před rozhodnutím!
Zkontrolujte historii vozidlaZákladní informace o verzi
Alpina B4 B4 Coupe (facelift 2017)- Značka
- Alpina
- Model
- B4
- Generace
- B4 Coupe (facelift 2017)
- Motor
- S Edition 99 3.0 (452 KM) AWD Switch-Tronic
- Typ motoru
- Zážehový motor
- Počet dveří
- 2
- Začátek výroby
- 2018
- Konec výroby
- 2019
- Typ karosérie
- Coupé
- Počet míst
- 4
- Typ paliva
- Benzín
Výkon
- Maximální rychlost
- 303 km/h
- Zrychlení 0 – 100 km/h
- 3.9 s
- Spotřeba paliva – městský cyklus
- 12.3 l/100 km
- Spotřeba paliva – mimo městský cyklus
- 7.4 l/100 km
- Spotřeba paliva – kombinovaný cyklus
- 9.2 l/100 km
- Emisní standard
- Euro 6 d-TEMP
- Emise CO2
- 209 g/km
Motor
- Umístění motoru
- Vepředu, Podél
- Objem motoru
- 2979 cm³
- Palivový systém
- Přímý vstřik
- Typ motoru
- BiTurbo, Intercooler
- Konfigurace motoru
- Řadový
- Počet válců
- 6
- Průměr válců
- 84 mm
- Zdvih pístu
- 89.6 mm
- Kompresní poměr
- 10.2
- Počet ventilů válce
- 4
- Výkon
- 452 KM @ 5500-6250 obr./min
- Točivý moment
- 680 Nm @ 3000-4500 obr./min
Objem a hmotnost
- Objem nádrže
- 60 l
- Minimální objem kufru
- 445 l
- Hmotnost vozidla
- 1680 kg
- Maximální hmotnost
- 2200 kg
- Maximální hmotnost přívěsu s brzdami při startu do svahu s gradientem 12%
- 1800 kg
- Maximální hmotnost přívěsu bez brzd
- 750 kg
Rozměry vozidla
- Délka
- 4640 mm
- Šířka
- 1825 mm
- Výška
- 1373 mm
- Rozvor
- 2810 mm
- Rozchod kol vpředu
- 1551 mm
- Rozchod kol vzadu
- 1576 mm
Pohon, Brzdy a zavěšení
- Pohon
- Pohon na všechna kola (4x4)
- Počet převodů
- 8
- Typ automatické převodovky
- Switch-Tronic
- Přední brzdy
- Ventilované kotoučové
- Zadní brzdy
- Ventilované kotoučové
- Systém řízení
- Ozubená převodovka
- Posilovač řízení
- Elektrické posilování
- Velikost pneumatik
- 245/30 ZR20; 265/30 ZR20
- Velikost disků
- 8J x 20; 9J x 20
- ABS
- ano