Direct naar inhoud
Mercedes-Benz

Mercedes-Benz-model

Mercedes-Benz Vito-generaties

Productie 1996–huidig · 10 generaties · 95 motorvarianten

Vergelijk bouwjaren, carrosserievormen en generatiecodes om de juiste Mercedes-Benz Vito te identificeren voordat u de motorvarianten en technische specificaties opent.

Zoekt in merken, modellen en voertuiggeneraties.

Nieuwste eerst

Kies een Mercedes-Benz Vito-generatie

10 generaties, gesorteerd op start productie

  1. Afbeelding niet beschikbaar

    Vito (W447, facelift 2020) Mixto Wersja długa

    2023–huidig In productie

    Awangarda · 136–237 PK

    11 motorvarianten

    Specificaties bekijken
  2. Afbeelding niet beschikbaar

    Vito (W447, facelift 2023) Furgon Wersja długa

    2023–huidig In productie

    Awangarda · 102–190 PK

    12 motorvarianten

    Specificaties bekijken
  3. Mercedes-Benz Vito Vito (W447, facelift 2020) Mixto Wersja ekstradługa

    Vito (W447, facelift 2020) Mixto Wersja ekstradługa

    2020–2023

    Awangarda · 102–190 PK

    9 motorvarianten

    Specificaties bekijken
  4. Mercedes-Benz Vito Vito (W447, facelift 2020) Furgon Wersja ekstradługa

    Vito (W447, facelift 2020) Furgon Wersja ekstradługa

    2020–2023

    Awangarda · 102–190 PK

    11 motorvarianten

    Specificaties bekijken
  5. Mercedes-Benz Vito Vito (W447, facelift 2020) Furgon Wersja długa

    Vito (W447, facelift 2020) Furgon Wersja długa

    2020–2023

    Awangarda · 102–190 PK

    11 motorvarianten

    Specificaties bekijken
  6. Mercedes-Benz Vito Vito (W447) Tourer Wersja ekstradługa

    Vito (W447) Tourer Wersja ekstradługa

    2014–2020

    Awangarda · 102–190 PK

    9 motorvarianten

    Specificaties bekijken
  7. Mercedes-Benz Vito Vito (W447) Tourer Wersja długa

    Vito (W447) Tourer Wersja długa

    2014–2020

    Awangarda · 102–190 PK

    9 motorvarianten

    Specificaties bekijken
  8. Mercedes-Benz Vito Vito (W447) Tourer Compact

    Vito (W447) Tourer Compact

    2014–2020

    Awangarda · 102–190 PK

    9 motorvarianten

    Specificaties bekijken
  9. Mercedes-Benz Vito Vito (W447) Furgon Wersja długa

    Vito (W447) Furgon Wersja długa

    2014–2018

    Awangarda · 88–190 PK

    7 motorvarianten

    Specificaties bekijken
  10. Mercedes-Benz Vito Vito (W638)

    Vito (W638)

    1996–2003

    Awangarda · 98–174 PK

    7 motorvarianten

    Specificaties bekijken